نرم افزار

طراحی و اجرای پروژه های نرم افزاری

sound

این شرکت با تکیه بر یک دهه تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و برنامه کاربردی در سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است.
اینترنت اشیا

حوزه های فعالیتی شرکت در زمینه اینترنت اشیا

IoT

به کمک بستر جهانی وب می توان نرم افزار ها و سخت افزار ها را به صورت یکپارچه کنترل نمود. با استفاده از ایمن ترین الگوریتم های رمز نگاری و عدم وابستگی به اینترنت های با سرعت و پهنای باند بالا و دانش امروزی می توان هزینه پیاده سازی را کاهش و به دنبال آن قدرت مانور سازمان ها را به شدت افزایش داد.
هوشمند سازی ساختمان با استفاده از این روش امکان پذیر می باشد. گروه تخصصی کاوش الکترونیک ماد با تکیه بر یک دهه تجربه خود این توانمندی را در مجموعه خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی در زمینه ساختمان هوشمند به سفارش مشتری اقدام نماید.


IoT

اینترنتِ اشیاء (Internet of Things ‪(IoT)‬) مفهومی جدید در دنیای فناوری و ارتباطات است که به طور خلاصه "اینترنت اشیاء" فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم می‌گردد. کلیه سیستم های الکترونیکی را می توان از طریق سامانه طراحی شده توسط گروه تخصصی کاوش الکترونیک ماد، کنترل و مانیتورینگ نمود. به عنوان مثال تمامی سیستم های روشنایی و نور پردازی را توسط این سامانه می توان کنترل و مانیتورینگ کرد.
این شرکت با تکیه بر یک دهه تجربه خود این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی در زمینه اینترنت اشیا به سفارش مشتری اقدام نماید.

IoT

وب سایت

طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب

sound

داشتن وب سایت تاثیر بسیاری بر اعتماد مشتریان دارد. یک طراحی حرفه ای، فونت زیبا با محتوای عالی و با کیفیت، اطلاعات مفید از محصولات و ... باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت می شود. هزینه کردن در طراحی وب سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید، تاثیرات بسیاری در جذب مشتری خواهد داشت.
این شرکت با تکیه بر یک دهه تجربه خود این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب به سفارش مشتری اقدام نماید.

Logo