اخبار

آخرین اخبار شرکت دانش بنیان کاوش الکترونیک ماد

project 1

دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در سال 94

در پایان سال 94 شرکت کاوش الکترونیک ماد در بخش تحقیق توسعه به موفقیتهای چشمگیری دست یافت. ارائه دو مقاله ملی و یک مقاله بین المللی در یکی از معتبرترین کنفرانس های تخصصی نورپردازی در کشور ایتالیا، تاییدیه دانش بنیان، تاییدیه بنیاد ملی نخبگان، اخذ سه گواهینامه ثبت اختراع، 4 طرح برگزیده در جشنواره های ملی، طراحی و ساخت 4 محصول فناورانه جدید و رونمایی محصولات توسط وزیر محترم علوم و کسب عنوان فناور برتر استان البرز (قطب علم و فناوری کشور) خلاصه مهمترین دستاوررهای کاوش الکترونیک ماد در سال 94 می باشد.

project 2

رونمایی طرح ملی شرکت کاوش الکترونیک ماد توسط وزیر محترم علوم

در شانزدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش، فناوری که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، با حضور وزیر محترم وزارت علوم از 22 طرح فناوری جدید رونمایی شد. طرح ملی شرکت کاوش الکترونیک ماد با عنوان درایور هوشمند LED در این نمایشگاه جز 22 طرح فناورانه ملی کشور می باشد که با حضور وزیر محترم علوم از آن رونمایی شد. این طرح عناوین و تاییدیه های مختلفی را در سطح ملی و بین المللی کسب کرده است.

project 3

کسب عنوان فناور برتر استان البرز توسط شرکت کاوش الکترونیک ماد

آیین اختتامیه دومین جشنواره پژوهش و فناوری استان البرز با حضور مشاور وزیرعلوم، تحقیفات و فناوری، استاندار البرز، رئیس دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و با معرفی برترین ها برگزار شد. براساس ارزیابی های ستاد علمی و پژوهشی، دومین جشنواره پژوهش و فناوری استان البرز شرکت کاوش الکترونیک ماد با مدیر عاملی مهندس علی زالی پور با طرح سیستم های نوین روشنایی و نورپردازی هوشمند به عنوان فناور برتر استان البرز در سال 94 انتخاب شد.

project 4

بازدید شهردار محترم تهران از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در دومین نمایشگاه فن بازار ملی تخصصی شهرداری تهران که در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار شد، شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر قالیباف از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 5

بازدید معاون محترم وزیر علوم از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در شانزدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش، فناوری که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، معاون محترم وزارت علوم جناب آقای دکتر وحید احمدی از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 6

بازدید ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در شانزدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش، فناوری که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر میرزاده از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 7

بازدید ریاست محترم دانشگاه علمی و کاربردی از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات تهران که با شعار "فرهنگ خلاقیت و کارآفرینی موتورمحرک اقتصاد مقاومتی" از 25 الی 27 مرداد ماه با حدود 500 اثر در 8 محور برگزار گردید شرکت کاوش الکترونیک ماد رتبه اول و سوم بخش تاسیسات و تجهیزات شهری را کسب کرد. در این نمایشگاه ریاست محترم دانشگاه علمی و کاربردی جناب آقای دکتر اخباری از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 8

بازدید ریاست پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

روسای پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی برای حضور در نشست مجمع عمومی پارکهای علم و فناوری کشورهای اسلامی، به ایران سفر کردند قبل از برگزاری نشست در پارک فناوری شهر تهران حضور یافته و از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد بازدید کردند.

project 9

بازدید معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در پنجمین جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل که در مصلای تهران با ارائه فناوری ها و محصولات علمی تمامی استان های کشور برگزار شد، معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 10

بازدید ریاست محترم فدراسیون جهانی مخترعان از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در چهارمین جشنواره بین المللی مخترعان، مبتکران و نوآوران که با همکاری فدراسیون بین المللی مخترعین در واحد علوم و تحقیقات فارس با حضور مهمانان خارجی از جمله ریاست محترم فدراسیون جهانی مخترعان و مخترعین برتر حدود 20 کشور جهان برگزار شد. شرکت کاوش الکترونیک ماد در این فستیوال در گروه تخصصی مهندسی برق با طرح "پردازنده نور قابل برنامه ریزی" مدال طلا و در گروه تخصصی مهندسی کامپیوتر با طرح تحت عنوان "سیستم موزیکال نور دیجیتال با قابلیت برنامه ریزی" مدال برنز را کسب کرد. ریاست محترم فدراسیون جهانی مخترعان از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند.

project 11

بازدید شهردار محترم تبریز از دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد

در اولین نمایشگاه و جشنواره ملی ابتکارات و اختراعات کلانشهر تبریز که در فرهنگسرای الغدیر شهر تبریز برگزار شد، شهردار محترم تبریز جناب آقای دکتر نجفی از آخرین دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بازدید کردند. در مراسم اختتامیه طرح این شرکت در لیست آثار برگزیده قرار گرفت.

project 12

اخذ تاییدیه بنیاد ملی نخبگان

در پنجمین جشنواره ملی مخترعان، مبتکران و نوآوران و هفتمین جشنواره رویش بنیاد نخبگان استان البرز و تهران که 6 – 8 بهمن 94 در کرج برگزار شد شرکت کاوش الکترونیک ماد در گروه تخصصی مهندسی برق در لیست آثار برگزیده قرار گرفت و تاییدیه بنیاد ملی نخبگان را کسب کرد.

project 13

کسب رتبه اول جشنواره ملی طرح و ایده های برتر

در جشنواره طرح و ایده های برتر که پاییز 94 مشترکا توسط پارک علم و فناوری سمنان و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سراسری دامغان برگزار شد، شرکت کاوش الکترونیک ماد با ارایه طرح "سیستم مدیریت، تشخیص و ارزیابی خسارت وارده به محصولات کشاورزی، آفات وبیماری ها و علف های هرز" موفق به کسب رتبه اول این جشنواره شد. این طرح که نقش مهمی در افزایش بهره وری محصولات کشاورزی دارد با همکاری آقایان علی زالی پور، علی اکبرآبادی و احسان رضائی صورت گرفته و ثبت اختراع خود را با کسب تائیدیه از سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور دریافت کرده است.

project 14

آخرین مصوبات وزرات علوم در خصوص شرکت های دانش بنیان

آخرین مصوبات وزارت علوم در خصوص شرکت های دانش بنیان و مستقر در پارک هاي علم و فناوري را از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

دانلود فایل مصوبات وزارت علوم

project 15

تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص شرکتهای مستقر در پارک های فناوری

طبق این مصوبه واحدهاي فناوري مستقر در پارکهاي علم و فناوري که با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوري ایجاد می شوند و در جهت انجام مأموریت هاي محوله به فعالیت اشتغال دارند از معافیت موضوع ماده 13 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران برخوردار خواهند بود.

دانلود فایل تصویب نامه هیئت وزیران

project 16

طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان

بر اساس این طرح، خریداران محصولات دانش بنیان از کلیه شرکتهاي دانش بنیان تایید صلاحیت شده می توانند به منظور افزایش فروش و توسعه بازار این محصولات از خدمات صندوق نوآوري و شکوفایی در قالب تسهیلات لیزینگ استفاده نمایند.

دانلود فایل طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان

project 17

مصاحبه با مدیر عامل شرکت کاوش الکترونیک ماد مهندس علی زالی پوردر لینک زیر می توانید فایل مصاحبه با مدیرعامل شرکت کاوش الکترونیک ماد آقای مهندس علی زالی پور را دانلود کنید.

دانلود فایل ویدئو

 • project 1

  دستاوردهای شرکت کاوش الکترونیک ماد در سال 94

 • project 2

  رونمایی طرح ملی شرکت توسط وزیر محترم علوم

 • project 3

  کسب عنوان فناور برتر استان البرز

 • project 4

  بازدید شهردار محترم تهران

 • project 5

  بازدید معاون محترم وزیر علوم

 • project 6

  بازدید ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی

 • project 7

  بازدید ریاست محترم دانشگاه علمی و کاربردی

 • project 8

  بازدید ریاست پارک های فناوری کشورهای اسلامی

 • project 9

  بازدید معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور

 • project 10

  بازدید ریاست محترم فدراسیون جهانی مخترعان

 • project 11

  بازدید شهردار محترم تبریز

 • project 12

  اخذ تاییدیه بنیاد ملی نخبگان

 • project 13

  کسب مقام اول جشنواره ملی طرح و ایده های برتر

 • project 14

  آخرین مصوبات وزرات علوم

 • project 15

  تصویب نامه هیئت وزیران

 • project 16

  طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان

 • project 17

  مصاحبه با مدیر عامل شرکتLogo